• liderzy.nj@gmail.com

Pokolenie Młodych

admin      -

Pokolenie Młodych

Od paru lat Bóg porusza nasze serca do modlitwy za pokolenie młodych. Z tego pragnienia zrodził się pomysł spotkań, na których chcemy uwielbiać Boga, stawać w Jego obecności, adorować Go oraz wsłuchiwać się w Jego głos. Na każdym spotkaniu jest też krótkie słowo nauczania oraz świadectwa. Ważną częścią jest też wstawiennictwo. To taki specjalny czas, kiedy modlimy się za młodych ludzi, za nas i za tych, którzy nie znają Jezusa. Modlimy się o pokolenie, które będzie żyło z pasją i miłością dla Chrystusa, które będzie zanosiło Boga do świata.

Pokolenie Młodych” to spotkania otwarte dla ludzi z różnych grup, ruchów i wspólnot – miejsce, gdzie będziemy mogli wspólnie „przed obliczem Boga stanąć w wyłomie” (Ezch 22,30) i walczyć.

Spotkania „Pokolenie Młodych” odbywają się w każdą ostatnią niedzielę miesiąca w Tagaście. Od 19.00 zbieramy się przy kawie i ciastku, o 19.30 zaczynamy!

Nasz profil na facebook’u:  https://www.facebook.com/pokolenie.mlodych


alfa

Kurs ALPHA

gdzie?
Film Cafe, ul. Franciszkańska 1, Kraków
Czym jest Alpha?
A – anyone can come – każdy może przyjść.
L – learning and laughter – uczymy się i śmiejemy.
P – pasta (wł. makaron) – inaczej: jedzenie.
H – helping one another – pomagamy sobie nawzajem we wszystkim.
A – ask anything – można pytać o wszystko.

To 10 spotkań, na które każdy jest zaproszony, niezależnie od poglądów. To miejsce, gdzie przy dobrym jedzeniu można zapytać o wszystko lub nie mówić nic. Alpha stanowi serię spotkań, które w swobodny sposób zgłębiają podstawy wiary chrześcijańskiej. Żadnych nacisków, żadnej kontroli, żadnych opłat.

Zastanawiasz się czy to miejsce dla Ciebie?

Jeżeli masz 15-19 lat i głowę pełną pytań – jak najbardziej.
Jeżeli nic nie ogarniasz, nie rozumiesz po co to wszystko; jeżeli zastanawiasz się czy w ogóle jest w życiu coś więcej – przyjdź.
Nic nie musisz, wszystko możesz.

My gwarantujemy nie tylko interesujące wykłady, ale także smaczne jedzenie i doborowe towarzystwo. I to wszystko za darmo. Czy może być lepszy scenariusz na spędzenie piątkowego popołudnia?

UWAGA!

Liczba miejsc ograniczona. Żeby wziąć udział w kursie, nie wystarczy dołączyć do tego wydarznia. Konieczne jest wypełnienie tego formularza:

https://docs.google.com/forms/d/1bh7FMtKMMBqrbfDHdAnr9ab5P9XZhwlSbcglphKaoPE/viewform?c=0&w=1

 

Terminy rekolekcji 2017

Zbliżające się wydarzenia we Wspólnocie

    04 Listopad 2017
    Zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu ..
    See more

    22 Listopad 2017

Tagi